Užijte si pobyt na samém konci světa, obklopeni mystickou přírodou a nechte se nabít energií kamenného stromu života! 

Resort Dymník se nachází na kopci vyhaslé sopky 3 kilometry od města Rumburk. Skládá se ze dvou samostatných budov, v jejichž těsné blízkosti se rozprostírají lesy a louky, nad kterými se tyčí rozhledna Dymník.

Využijte naší nabídky na třídenní pobyt pro dva s polopenzí
za 3 000 Kč na osobu. 

 

HOTEL

Každý z našich pokojů je unikátní, a proto si každý zaslouží své vlastní jméno. Ta dostaly podle znamení zvěrokruhu, který je významnou součástí našeho resortu mimo jiné v podobě kamenného stromu života. A taktéž to je důvod, proč si můžete rezervovat přesně ten, který je Vám nejblíž.
Cena za ubytování zahrnuje  snídani, hru fotbalgolfu a 20% slevu na masáže ve Wellness Hotelu Lužan.
 
 

Sagittarius je náš jediný apartmán.
Nabízí tři ložnice s chytrou TV (2x manželská postel a 1x dvě jednolůžkové postele), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a dvěma křesly, vlastní kuchyní s lednicí a mrazákem, elektrickou troubou, indukčním sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Kuchyň je spojena s jídelnou, která nabízí sezení pro šest osob. Součástí je vlastní sociální zařízení, masážní vana a samostatný sprchový kout.

REZERVOVAT

Čtyřlůžkové pokoje Virgo, Libra, Scorpius, Leo a Capricornus 
s dvěmi manželskými postelemi, kde jedna se nachází v patře, disponují krom balkónového posezení s krásným výhledem také chytrou TV, minibarem, rychlovarnou konvicí a setem na přípravu čaje, a samozřejmě vlastním sociálním zařízením s masážním sprchovým koutem. 
Na pokojích Libra, Scorpius, Leo a Capricornus lze umístit 
i přistýlku pro pátého hosta. 

REZERVOVAT

 
 

Aries je třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí, obojí se nachází v patře. Pokoj disponuje chytrou TV, minibarem, rychlovarnou konvicí a setem na přípravu čaje,
a samozřejmě vlastním sociálním zařízením s masážním sprchovým koutem. ​
Ranní posezení na balkónu nabízí ničím nerušený výhled přes louku na Vlčí horu. 

REZERVOVAT

Dvoulůžkové pokoje Taurus, Gemini a Aquarius 
s jednou manželskou postelí disponují krom balkónového posezení s krásným výhledem také chytrou TV, minibarem, rychlovarnou konvicí a setem na přípravu čaje, a samozřejmě vlastním sociálním zařízením s masážním sprchovým koutem. 
Pokoj Aquarius sice postrádá balkón, zato nabízí možnost ničím nerušené koupele v masážní vaně. 

REZERVOVAT

 
 

PENZION 

Restaurace & Penzion Dymník s poctivou českou kuchyní nabízí čtyři dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj v tradičním venkovském stylu. Součástí je i sál na pořádaní svateb či dalších akcí. Cena za osobu od 800 Kč / noc se snídaní

 

Tři komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, disponující TV a vlastní koupelnou s toaletou, sdílejí společenskou místnost a kuchyňku, a jsou tedy ideální pro skupinku, která se chce večer sejít ať už u karet či u sklenky vína. 

REZERVOVAT

Toužíte-li po větším soukromí, a zároveň při otevření dveří být
v mžiku na čerstvém vzduchu a hledět do korun stromů, jsou naše pokoje s terasou přesně pro Vás.
Jeden dvoulůžkový a druhý čtyřlůžkový pokoj jsou přístupné pouze zvenku a ani zde nejste ochuzeni o vlastní koupelnu s toaletou. 

REZERVOVAT

 
 

KEMPOVÁNÍ 

Ta krása nelze popsat. U nás se zajisté přes den nudit nebudete a na večer vám slibujeme romantickou podívanou při západu slunce. Dobrou noc a dobré ráno vám popřejí naše srnky a zajíci. Ale co si myslíme, že vás nejvíce uchvátí, je ten noční klid v přírodě daleko od civilizace. 

Ceník:

  • obytný vůz či karavan - 350 Kč/noc
  • stan - 200 Kč/noc
  • každá dospělá osoba - 50 Kč/noc
  • elektřina - 100 Kč/noc
  • rezervace pozemku jen pro Vás - 1000 Kč/noc. 
Vybavení: toaleta, pitná voda, sprcha/umývárna.

 

Kontakt
Resort Dymník
Výletní 775
408 01 Rumburk

Restaurace
  info@dymnik.cz
  +420 608 555 106

Hotel
  recepce@dymnik.cz
  +420 773 333 242